Sıkça Sorulan  Sorular & Cevapları

teamwork concept

Sıkça Sorulan Sorular

En Sık Sorulan Sorular

Muhasebe

Yenileme ücreti nedir?

Domain ve hosting ücretleri yıllık olarak fatura edilmektedir. Bu nedenle domain ve hosting ücreti tek kalemde yenileme ücreti adı altında hesaplanıp fatura edilmektedir.

İptal edilen ürün & hizmet için para iadesi yapıyor musunuz?

İptal edilen ürün veya hizmet için para iadesi yapılmamaktadır.

Web sitesi fiyatları ne kadar?

Web sitesi fiyatları isteğinize göre değişiklik göstermektedir. Standart bir web sitesi için hazır web sitesi fiyatları 3500 TL den başlamaktadır.

Web tasarım fiyatları ne kadar?

Web sitesi tasarımının fiyatı 7.000 ₺ ile 15.000 ₺ arasında değişmektedir. Bununla beraber özgün tasarım web sitesi fiyatları ise 20.000 ₺ ile 30.000 ₺ arasında değişebilmektedir.

* Fiyatlar 2022 yılı için ortalama olarak verilmiştir.

Radyo

Shoutcast Radyo yayınını nasıl yapabilirim?

Shoutcast radyo yayını yapabilmeniz için güncel Winamp sürümü ile beraber Winamp Shoutcast DSP/Plug-in'i bilgisayarınıza kurmanız ve Output olarak DSP/Plug-in seçmeniz gerekmektedir, ayar sayfalarında size vereceğimiz IP, Şifre ve portu yazarak dilerseniz yayın tipi ve diğer yellowpages ayarlarını yaparak yayınızı gönderebilirsiniz.

Radyo özelliklerini değiştirebilir miyim?

Radyo özelliklerini değiştirebilirsiniz. Bunun için iletişime geçmeniz veya crm sistemi üzerinden bildirim göndermeniz yeterlidir.

WFStream Özellikleri Neler?
 • SSL Tarayıcı Hatalarını Kaldırır,
 • Ham .mp3 bağlantısı sağlanır,
 • SSL bağlantınız asla değişmez,
 • .mp3 uzantısı sayesinde web sitelerinde ki hemen hemen tüm oynatıcılarda çalışır ve en yaygın ses biçimidir,
 • SHOUTcast v1, SHOUTcast v2 ve Icecast, Radionomy, Live365  vb. ile çalışır,
 • Herhangi bir akış biçimiyle çalışır (mp3, aac+)

Örnek Yayın: https://yayin.webfirmam.com/webfirmam.mp3

Hosting

E-posta mail ayarları nasıl olmalı?

Android ve Iphone IMAP Ayarları:

Gelen posta sunucu adresi: imap.yandex.com.tr
Giden posta sunucu adresi: smtp.yandex.com.tr

Gelen posta imap bağlantı noktası(port): ssl aktif, port 993
Giden posta imap bağlantı noktası(port): ssl aktif, port 465

Giden posta sunucusu kimlik doğrulaması gerektirir Aktif.

Android ve Iphone POP3 Ayarları:

Gelen posta sunucu adresi: pop.yandex.com.tr
Giden posta sunucu adresi: smtp.yandex.com.tr

Gelen posta imap bağlantı noktası(port): ssl aktif, port 995
Giden posta imap bağlantı noktası(port): ssl aktif, port 465

Giden posta sunucusu kimlik doğrulaması gerektirir aktif.

  Domain

  Alan adı değişikliği yapabilir miyim?

  Siparişiniz aktif edildikten sonra alan adının ücretsiz değişimi mümkün değildir. Bu nedenle güncel fiyat üzerinden tekrar faturalandırılarak değişikliği yapılabilir.

  Diğer

  Web Programlama Nedir?

  Web programlama, internet üzerinde çalışan uygulamaların geliştirilmesi için kullanılan bir programlama türüdür. Bu uygulamalar, web siteleri, web tabanlı uygulamalar, çevrimiçi veri tabanları, e-ticaret siteleri, bloglar, sosyal ağlar gibi birçok farklı türde web uygulamaları olabilir.

  Web programlama, bir dizi farklı programlama dili, teknoloji ve araçlar kullanılarak gerçekleştirilir. Bu diller arasında HTML, CSS, JavaScript, PHP, Python, Ruby, Java ve daha birçok diller yer alabilir.

  Web programlama aynı zamanda, veri tabanı yönetimi, sunucu yönetimi, güvenlik, kullanıcı deneyimi ve diğer birçok faktörü de içerir. Bu nedenle, web programlama, birçok farklı yeteneği ve uzmanlığı gerektirir.

  Web programlama, web geliştiricilerinin kullanıcılar için özelleştirilmiş çözümler oluşturmasına olanak tanır. Web programlama, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak, işlevselliği artıran ve kullanıcı deneyimini geliştiren uygulamalar geliştirilmesini sağlar.

  Web programlama, herhangi bir cihazda internet erişimi olan herkesin erişebileceği uygulamalar oluşturmak için kullanılabilir. Bu nedenle, web programlama, günümüzde birçok farklı sektörde yaygın olarak kullanılan bir teknolojidir.

  Web Tasarım Nedir?

  Web tasarım, internet üzerindeki web sitelerinin tasarım ve oluşturma sürecidir. Bu süreçte, web tasarımcıları web sitesinin kullanıcı arayüzünü, görsel tasarımını, navigasyonunu ve diğer özelliklerini belirler ve uygular.

  Web tasarımı, birçok farklı unsuru içerir. Bunlar arasında renk paletleri, tipografi, resimler, videolar, grafikler, animasyonlar, navigasyon menüleri, düzenler ve diğerleri yer alabilir. Web tasarımcılar, bu unsurları bir araya getirerek kullanıcı dostu, estetik ve işlevsel bir web sitesi oluştururlar.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Webfirmam – soru(n)larınız için iletişime geçin.

  Destek
  WhatsApp
  Webfirmam Destek
  Whatsapp üzerinden bize iletin.